Шановні споживачі, йогурти "Тьома" тимчасово відсутні у продажу через проведення запланованого технічного обслуговування виробничих ліній. Детальніше дитячого харчування для забезпечення надійності виробничого процесу. Завершення обслуговування планується протягом 2 наступних днів з доступністю продукту на полиці наприкінці цього тижня – початку наступного. Приносимо вибачення за незручності.

Історія про те, як турбота перетворюється
на дитячі посмішки

Ми знаємо, що маленькі гурмани мають смакувати найякісніші, найбезпечніші та найкорисніші продукти. Тому дуже відповідально підійшли до процесу створення дитячих кисломолочних продуктів. Подбали про те, щоб шлях від молока до йогуртів та сирків «Тьома» проходив з дотриманням найвищих стандартів виробництва, з використанням найкращого сучасного обладнання та під пильним контролем.

Ми впевнені, що кожна матуся трепетно ставляться до здоров’я свого малюка, тому прагне знати про всі основні етапи народження продукції «Тьома». І ми залюбки про них розкажемо.

Молоко для продукції «Тьома»

Для виробництва кисломолочної продукції «Тьома» ми використовуємо лише свіже молоко українських корівок, які живуть на особливих фермах.

Це ферми, де виготовляють високоякісне молоко для дитячого харчування, сертифіковане відповідно до ДСТУ. Ми закуповуємо таке молоко для дитячого харчування тільки у 2 з 45 постачальників «Данон» в Україні: в «Українській молочній компанії» (cело Великий Крупіль, Київська область) та «Агрофірмі Розволожжя» (село Гайворон, Київська область).

Тут діють дуже високі вимоги до чистоти і безпеки сировини, а турботу про корівок довіряють тільки професіоналам. А ми, як дбайливі матусі, прагнемо давати малюкам лише найкраще.

 • 1 Транспортування молока

  Після надою молоко охолоджують і відправляють на завод в спеціальних молоковозах, де сировина залишається охолодженою протягом всього часу транспортування. Ми впевнені, що дотримання температурного режиму дуже важливе для збереження свіжості та якості молока. Адже з нього ми робимо кисломолочний прикорм для найменших споживачів.

 • 2 Перевірка молока

  Коли молоко прибуває до «Кременчуцького міськмолокозаводу», його відразу ж перевіряють у лабораторії. Якщо хоч один параметр не відповідає вимогам МОЗ і компанії «Данон», то на завод молоко не потрапить. Тож, купуючи продукцію «Тьома», матусі можуть бути впевнені, що в упаковці - найякісніше та найчистіше молоко.

 • 3 Виробництво

  Виробництво дитячої продукції «Тьома» на «Кременчуцькому міськмолокозаводі» повністю закрите. До потрапляння в упаковку молоко знаходиться в захищеному середовищі - не контактує ні з людьми, ні з сонячним світлом, ані з повітрям.
  Ми дуже дбаємо про чистоту та якість виробництва, тому на нашому заводі:
  Молоко рухається закритими трубами і резервуарами. По цим трубам молоко надходить з молоковозу прямо на виробництво, щоб у сировину не потрапиляють сторонні предмети і мікрофлора з навколишнього середовища.
  Закваски і наповнювачі додаються автоматично прямо в молоко.
  Співробітники заходять тільки в спеціальному одязі і тільки через спеціальний санпропускник.
  Повітря фільтрують потужні мікробіологічні фільтри – на виробництві ані порошинки.

 • 4 Виготовлення йогуртів та сирків

  Щоб виготовити йогурт «Тьома», ми ультрапастеризуємо молоко. А потім охолоджуємо його та додаємо закваски, які рекомендовані для дітей 6-36 місяців. З часом молоко ферментується, тобто відбувається природний процес сквашування, і перетворюється на корисні дитячі йогурти та сирки.
  Створені для найдорожчих та найвибагливіших споживачів, йогурти і сирки «Тьома» мають багато переваг.

 • 5 Наповнювачі

  Ми хотіли зробити свою кисломолочну продукцію цікавою і познайомити малечу з широким розмаїттям нових смаків. Тому додали до йогуртів та сирків «Тьома» натуральні плодово-ягідні наповнювачі. Всі ягоди та фрукти для наших наповнювачів австрійська корпорація «Аграна» вирощує в Україні у місті Вінниця.
  До наповнювачів ми ставимося так само уважно, як і до молока, тож мами можуть повністю їм довіряти. Наші наповнювачі підходять дітям
  від 6 місяців до 3 років, не містять алергенів і проходять тест на безпеку для малюків в лабораторії «Єврофін».

Улюблені йогурти «Тьома» дуже зручно пити будь-де завдяки надійній шестишаровій асептичній упаковці TetraPak. Якість матеріалу упаковки перевірено і схвалено для дитячого харчування в спеціальній європейській лабораторії.

Кожен шар упаковки грає свою важливу роль у збережені високої якості йогурту «Тьома»:

 • 1, 2 — Два герметичних шари поліетилену зберігають властивості йогурту
 • 3 — Алюмінієва фольга захищає від УФ-променів і попадання кисню
 • 4 — Додаткова ізоляція
 • 5 — Картон робить упаковку твердіше
 • 6 — Внешний слой полиэтилена препятствует попаданию влаги

Щоб наші улюблені споживачі смакували безпечні та корисні сирки «Тьома», ми розливаємо їх в упаковки, через які не потрапляє світло і кисень. Якість матеріалу (високоякісного поліпропілену) стаканчика для сирків «Тьома» перевірено і схвалено для дитячого харчування в спеціальній європейській лабораторії.

 • Зона очікування

  Після пакування кожна партія продукції «Тьома» обов'язково деякий час перебуває у зоні очікування. Не зважаючи на дотримання високих вимог під час виробництва дитячої кисломолочної продукції, сирки та йогурти «Тьома» завжди проходять контрольну перевірку в зоні очікування. Смачна та корисна продукція «Тьома» потрапляє в магазини, тільки якщо відповідає всім стандартам якості та проходить всі перевірки.

 • На полицях

  Коли сирки та йогурти «Тьома» готові, ми завантажуємо їх в машини- холодильники та швидко розвозимо українськими містами і селами. Щоб люблячі мами могли годувати своїх найдорожчих крихіток якісними та корисними йогуртами і сирками «Тьома». А дітки відповідали їм щирими дитячими усмішками.