Шановні споживачі, йогурти "Тьома" тимчасово відсутні у продажу через проведення запланованого технічного обслуговування виробничих ліній. Детальніше дитячого харчування для забезпечення надійності виробничого процесу. Завершення обслуговування планується протягом 2 наступних днів з доступністю продукту на полиці наприкінці цього тижня – початку наступного. Приносимо вибачення за незручності.
Всі статті

Тьома - найкращий початок кисломолочного прикорму

Ледь не від самого народження Ваш малюк активно пізнає світ. Вчиться перевертатися, сидіти, повзати, ходити, говорити… З кожним днем потреби маленького дослідника у білках, калоріях та мікроелементах збільшуються. А мамине молоко вже не може повністю їх задовольнити. Саме тому з шести місяців немовлята починають знайомитися з новою їжею.

Необхідною та дуже важливою складовою прикорму є кисломолочні продукти. До вибору першого кисломолочної продукції потрібно підходити зважено, бо від якості кисломолочного прикорму залежить здоров’я Вашого малюка. Ми розуміємо це і рекомендуємо Вам починати прикорм з йогуртів та сирків «Тьома» без наповнювачів.

Tioma_infographic_beige_720.png

Кисломолочна продукція «Тьома» розроблена спеціально для маленьких животиків і має велику кількість переваг:

1.    Лише натуральні інгредієнти

Компанія «Данон» виробляє продукцію для найдорожчих та найвибагливіших споживачів за найвищими європейськими стандартами. Ми використовуємо лише натуральні складники,  молоко екстра сорту і ретельно відібрані заквасочні культури.

2.    Молоко екстра сорту

Для виробництва йогуртів та сирків «Тьома» використовуємо лише молоко екстра сорту. Дбайчи про високу якість кисломолочної продукції для малят, ми закуповуємо сировину тільки у двох фермерських господарств України. Тому впевнені, що виготовляємо сирки та йогурти найвищої якості.

3.    Натуральний процес сквашування

Важливу роль у створенні продукції «Тьома» відіграє натуральний процес сквашування. Завдяки цьому малюки можуть смакувати «живі» йогурти та сирки, отримуючи максимальну користь від кисломолочних продуктів. Крім того, під час приготування йогуртів та сирків «Тьома», молочний білок частково розщеплюється заквасочними культурами. Тому кисломолочні продукти «Тьома» добре перетравлюються та легко засвоюються маленькими животиками.

4.    Природній баланс поживних речовин для росту та розвитку дитини.

Йогурти та сирки «Тьома» - легкі, смачні та дуже корисні. Вони допомагають формувати мікрофлору кишечника маляти, запобігають порушенню травлення, зміцнюють імунітет, забезпечать організм білком, кальцієм та іншими мінералами, вітамінами.

5.    Результати клінічного дослідження

Аби переконати, що продукція «Тьома» дає малюкам все необхідне, компанія «Данон»  ініціювала проведення клінічного дослідження. За результатами дослідження ми з’ясували, що дітки добре сприймають продукцію «Тьома», період адаптації малюків проходить задовільно та не виявили алергічних реакції не продукт.

Здоров'я та розвиток Вашого малюка дуже залежить від харчування. Йогурти та сирки «Тьома» допоможуть зробити раціон Вашої крихітки повноцінним. Починайте кисломолочний прикорм з «Тьома» та ростіть здоровими!

Поділіться статтею з друзями