Шановні споживачі, йогурти "Тьома" тимчасово відсутні у продажу через проведення запланованого технічного обслуговування виробничих ліній. Детальніше дитячого харчування для забезпечення надійності виробничого процесу. Завершення обслуговування планується протягом 2 наступних днів з доступністю продукту на полиці наприкінці цього тижня – початку наступного. Приносимо вибачення за незручності.
Всі статті

Турбота з першої ложки: правила введення кисломолочного прикорму

Коли починати кисломолочний прикорм?

Кисломолочний прикорм – це сирки та йогурти, які вводяться у доповнення до грудного молока, або молочної суміші дитині першого року життя.

Експерти Європейської спілки педіатричної гастроентерології, гепатології та нутриціології рекомендують починати прикорм малюків не раніше 17 тижнів життя, але і не пізніше 26 тижнів.

Як правильно вводити кисломолочний прикорм?

Перед початком введення прикорму обов’язково порадьтеся з лікарем-педіатром.

На початку введення обирайте кисломолочний прикорм без наповнювачів та підсилювачів смаку. Саме такими є натуральний кисломолочний сирок «Тьома» для шестимісячних малюків, а для восьмимісячних – натуральний йогурт «Тьома» без наповнювача.

Вперше сирок чи йогурт потрібно давати зранку, щоб протягом дня відстежити реакцію на нього. Пропонуйте новий продукт після нетривалого годування грудьми (у разі штучного вигодовування - невеликої кількості молочної суміші).

Якщо малюк не захоче пробувати нову їжу, будьте терплячими та наполегливими. Запропонуйте продукт повторно, іноді маленький гурман погоджується скуштувати нову страву лише з 8-10 спроби. Але не намагайтеся годувати дитину насильно. Проявляйте чуйність під час годування, хваліть дитину, посміхайтесь та розмовляйте з нею. Обов’язково приберіть предмети, які можуть відволікати, з поля зору малюка, щоб він не втратив інтерес до нової їжі.

Давайте немовлятку лише свіжі кисломолочні продукти ніжної гомогенної консистенції, від вершковоподібної до сметаноподібної (відповідно до віку), температурою 36-37°С.

Tioma_feeding_1_1_720.png

Кожен продукт кисломолочного прикорму необхідно вводити починаючи з 1 чайної ложки і поступово збільшувати (за 5-7 днів) до повної порції, розділивши її на 2 годування.

Ваш маленький розумник сам покаже, що наївся, відвернувши голову, відштовхуючи ложку або не відкриваючи рота.

Після смакування сирку чи йогурту «Тьома» прикладіть свою крихітку до грудей. Це допоможе Вам зберегти лактацію, а малюк почуватиметься задоволено.

Ми впевнені, що Ви вдало почнете кисломолочний прикорм свого сонечка з йогуртами та сирками «Тьома». Адже вся продукція «Тьома» створена спеціально для маленьких животиків.

Зареєструйтесь на сайті та отримайте ще більше корисної інформації стосовно харчування малюків. Відкривайте дитині світ нових смаків з порадами від «Тьома».  

Поділіться статтею з друзями