Шановні споживачі, йогурти "Тьома" тимчасово відсутні у продажу через проведення запланованого технічного обслуговування виробничих ліній. Детальніше дитячого харчування для забезпечення надійності виробничого процесу. Завершення обслуговування планується протягом 2 наступних днів з доступністю продукту на полиці наприкінці цього тижня – початку наступного. Приносимо вибачення за незручності.
Всі статті

Яким має бути перший кисломолочний прикорм?

Знайомство з «дорослою» їжею – дуже відповідальний крок. Потрібно обрати безпечний та якісний продукт, що містить лише натуральні інгредієнти. До того ж смачний, аби малюк вподобав його з першої ложки. Від Вашої обізнаності та уважності залежить здоров’я дитини, тому до вибору першого кисломолочної продукції потрібно підходити зважено.

Ми впевнені, що Ваш малюк вартий лише найкращого. Тож вибираючи серед розмаїття кисломолочної продукції, рекомендуємо орієнтуйтеся на наступні критерії:

1.   Обирайте для своєї крихітки лише спеціальні дитячі кисломолочні сири та йогурти.

Кисломолочні продукти «для дорослих» можуть дати велике навантаження на нирки маляти або спричинити подразнення травної системи дитини. Крім того, до виробництва дитячого харчування застосовуються набагато жорсткіші вимоги, яких ми дотримуємося під час виробництва дитячої кисломолочної продукції «Тьома». Тому Ви можете не хвилюватися про якість, обираючи сирки та йогурти «Тьома».

2.   Звертайте увагу на виробника, поцікавтесь його репутацією, подивіться на цілісність упаковки, якість маркування.

3.   Прочитайте маркування на упаковці: для якого віку призначений продукт.

Під час розробки рецептури кисломолочних продуктів враховуються вікові особливості діток. Є продукція, яку карапузові можна куштувати з шести місяців, а є продукція, з якою животик впорається лише з восьми.

4.   Уважно читайте склад продукту та дивіться на термін придатності.

Для немовлят, які тільки знайомляться з «дорослою» їжею, важливо обирати продукти, що містять лише натуральні складники. Тоді розширення меню для Вашого малюка пройде легко та швидко, без алергій та проблем із травленням. Ми розуміємо це і виробляємо продукцію «Тьома» лише з натуральних складників: молока екстра сорту і ретельно відібраних заквасочних культур. Крім того, сирки та йогурти «Тьома» створені за допомогою натурального процесу сквашування, тобто без застосування технологій, що штучно пришвидшують приготування продукту. А значить Ваш малюк куштуватиме кисломолочні продукти такими, якими їх створила природа.

5.   Для першого кисломолочного прикорму обирайте продукцію, що не містить  наповнювачів, або підсилювачів смаку.

Найкращий варіант першого прикорму для шестимісячних животиків - сирок «Тьома» без наповнювача, а для восьмимісячних – натуральний йогурт «Тьома» без наповнювача.

6.   Малюкові має подобатися продукт, який він куштує.

У жодному разі не змушуйте дитину їсти нові продукти. Якщо Ваша крихітка відмовляється від чогось, значить її організм у даний момент не відчуває гострої потреби в цій їжі або ж їй просто не подобається смак. Ми рекомендуємо починати кисломолочний прикорм з натуральних сирків та йогуртів «Тьома» без наповнювачів, адже їх ніжний смак до вподоби найменшим малюкам.

Tioma_feeding_720х606_3.png

Тепер Ви знаєте, що для першого кисломолочного прикорму найбільше підходять спеціальні дитячі кисломолочні продукти без наповнювачів, які мають ніжний смак і збалансовані для нормального перетравлювання маленьким животиком. Отримайте ще більше корисної інформацію стосовно правильно харчування Вашого сонечка після реєстрації на сайті.

Поділіться статтею з друзями